تبلیغات
از قلب من - مصاحبه ی لیلا با مجله ی جوانان
 
صفحه ی رسمی هواداران بانو لیــلا , تکستاره ی موسیقی ایران
(استفاده از مطالب این وبگاه با درج منبع مجاز می باشد)
  :: مدیر وب سایت : مسعود
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

   

مصاحبه ی لیلا با مجله ی جوانان
جمعه 15 اسفند 1393 ساعت 04:56 ب.ظ | | نوشته ‌شده به دست مسعود | ( نظرات )

لیلافروهر خواننده محبوب کوچک و بزرگ، که بقولی طرفداران صدایش از هفت هشت ساله تا 80 و 90 ساله هستند، همه ساله نوروز را با هموطنان عزیز در نقاط مختلف دنیا می گذراند وبا آنها طی 25 سال گذشته خاطره ساخته است. در ادامه ی مطلب...


«لیلا» همیشه می کوشد آهنگهای جدیدی برای دوستداران خود بخواند، اخیرا با موزیک ویدیوی «خیلی دوستت دارم» با شعری از نوید غیاثی، آهنگ اشکان کی و تنظیم اندی جی توجه همه سنین را جلب کرده و بروی بیشتر سایت ها پخش شده، از سویی با آهنگ فرشته های کوچولو، احساسات خود را نسبت به بچه ها نشان داده است.
• می گویم با توجه به آشنایی با روحیات ظریف و انسانی ات، اینکه همیشه عشق خود را نسبت به بچه ها نشان داده ای، همیشه در امور خیریه پیشگام بوده ای، آهنگ فرشته های کوچولو، تاثیر عمیق و گسترده ای بروی مردم گذاشته است.
می گوید: من همیشه قلبم برای بچه ها، بویژه بچه های تنها، یتیم وبیمار تپیده است، همکاری من با بنیاد کودک، از سالها پیش شروع شده، در همه کنسرت هایم، به بهانه های مختلف یاورشان بودم، این را وظیفه انسانی خود می دانم، من ارتباطم با بچه های یتیم وبی سرپرست داخل وحتی خارج، ارتباط طولانی است.از مدتها پیش دلم میخواست ترانه ای خاص برای آنها بخوانم، تا «بابک صحرایی» شعر زیبای «فرشته های کوچولو» را به من داد وعارف شکوری ملودی بسیار قشنگی بروی آن گذاشت، که با موزیک ویدیوی کوجی زادوری، مبدل به یک اثر احساسی شد، من هربار آنرا اجرا می کنم، همه وجودم بسوی این بچه ها، این فرشته های کوچولو پرواز می کند.
بدنبال اجرای این آهنگ، خیلی از بنیادهای کودک داخل ایران برایم تقدیرنامه هایی فرستادند، تشویق و تائیدم کردند. دلم می خواهد هر جا پای کودک بی پناه و بیماری در میان است، به نوعی فریادرسشان باشم، برای من کودک ایرانی، غیر ایرانی تفاوتی ندارد، همه براستی فرشته های معصوم و کوچولویی هستند.
• نوروز که میرسد، راهی میشوی، میروی به سراسر دنیا، برای هموطنان عزیز می خوانی، این سفرها را از چه زمانی و با چه نیتی شروع کردی؟
- من درست 25 سال است که در زمان عید راهی کشورهای مختلف می شوم، خوشحالی بزرگم دیدار عزیزانی است که در اروپا، کانادا، استرالیا، کشورهای همسایه ایران زندگی میکنند و یا مهربانانی که از داخل ایران می آیند، وقتی می بینم نسلی که هیچگاه مرا ندیده، از گذشته ها هیچ خاطره ای ندارد، با من همصدا آهنگهایم را می خواند، دچار احساسات می شوم، وقتی بر چهره مهربان شان اشک می بینم، وقتی خنده قشنگ شان را می بینم، وقتی بیریایی، صفا و پاکی شان را شاهد میشوم، وقتی می بینم با دستهای مهربان شان برایم آلبوم ساخته اند، تابلو کشیده اند، آثار دستی آورده اند، نمی دانم با چه زبانی سپاس شان بگویم، خیلی ها را به آغوش می گیرم، بوی سرزمینم را از آنها به مشام می کشم، از آنها انرژی می گیرم، وقتی از آنها جدا می شوم دلم می گیرد.
درست است ما نوروز را در لس آنجلس نیستیم تا در کنار همسر ومادرم، جشن بگیریم، ولی مادرم با همان قلب پر از مهربانی اش، پیشاپیش سفره هفت سین می چیند، تدارک نوروز را می بیند و ما را به پیشواز قشنگ ترین جشن سال می برد و من احساس می کنم نوروز را در خانه ودرکنارشان بودم.
من همه کودکی و نوجوانی ام را با مردم بزرگ شدم، من در آغوش خانواده ها بودم، تا به امروز رسیدم،امروز هم با این مهر و لطف زندگی می کنم، امروز هم همه آنها کوچک و بزرگشان در هر شرایطی به من عشق داده اند من بخاطر چنین لحظاتی، خود را خوشبخت ترین خواننده می دانم. من برای اینکه از قافله نسل جوان دور نیفتم، به آهنگهای روز داخل و خارج به آهنگ خوانندگان غیر ایرانی گوش می دهم وخودم را با آنها تنظیم می کنم، چون چه بخواهیم و چه نخواهیم، فردای موزیک به نسل جوان تعلق دارد و می توان با آنها همصدا شد، بشرط اینکه خواست و سلیقه آنها را بشناسیم.

• مسلما همین عشق است که تو را وا می دارد، با قبول هزینه های سنگین، مرتب کار تازه بخوانی، در یک سال گذشته چند آهنگ و ترانه زیبا اجرا کردی.
- من واقعا به این نیروی عشق تکیه دارم، دیگر برایم مهم نیست، که از این آثار درآمدی داشته باشم، چون با شرایط امروز موزیک و کپی و دان لودکردن ها، جای امیدی نیست، ولی همین که بر چهره دوستدارانم لبخند رضایت می نشانم، تلفن ها و ایمیل های پرمهرشان را دریافت می کنم خوشحالم، در یکسال گذشته آهنگها و ترانه هایی چون: عشقم، با تو، کاشکی، فرشته های کوچولو، خیلی حساسم را اجرا کردم، که همه شان با استقبال روبرو شد و بالاترین رکوردها را بدست آورد.
• در مراسم اسکار شاهد بودیم که لیدی گاگا مدرن وسنت شکن وهمیشه متفاوت وعجیب ناگهان با اجرای یک آهنگ کلاسیک قدیمی با آرایش و لباس ساده و صدای بسیار دلنشین همه را شگفت زده کرد، مسلما وقتی یک هنرمند توانایی لازم را داشته باشد، وقتی تجربه کافی داشته باشد، براحتی می تواند در همه سبک ها بخواند. همانطور که خودت با اجرای آهنگهای کلاسیک واشعار مولانا، این تغییر و تحول را درکارت ایجاد کردی،خیلی ها می پرسند لیلا چگونه جسارت و توانایی اجرای این نوع آثار را پیدا کرد؟
- به عقیده من همانطور که بعضی از بازیگران توانای سینما و تئاتر می توانند در نقشهای مختلف هنرشان را ایفا کنند، یک خواننده حرفه ای و با تجربه که توانایی خواندن سبکهای مختلف را دارد می تواند سبکهای مختلف را در کارنامه هنری اش داشته باشد، من هم با توجه به تجربیات طولانی واینکه سالها در زمینه موسیقی کلاسیک درایران مطالعه کردم و تعلیم دیدم، نزد اساتید با گوشه ها و ردیف ها آشنا شدم، برایم مشکل نبود به اجرای آهنگهای کلاسیک بپردازم.
در همان نوجوانی عاشق موسیقی کلاسیک بودم و آرزو داشتم روزی در این زمینه فعالیت کنم، خوشبختانه درایران ضمن تعلیم، به نواختن سه تار پرداختم و خود را برای این زمینه از موسیقی هم آماده نمودم، خوشحالم که مردم نیز استقبال کردند.
دلم میخواهد به این مسئله مهم اشاره کنم، که یک حامی بزرگ و دلسوز دارم، آنهم خواهرم فریباست، که شب وروز و زندگیش را برای من گذاشته، و بعنوان یک تهیه کننده توانا، که موسیقی و هنر بازیگری را هم بخوبی می شناسد، در تهیه آهنگ ها، موزیک ویدیو ها، کنسرت ها و قراردادها، بهترین یاور من است. نقش سازنده ای در زندگی هنری ام دارد، او آگاه است، پراحساس است، دلسوز و مسئول است.
• تو که یک خواننده با احساس هستی، روز والنتاین را چگونه گذراندی؟
- با شوهر خوب وهمیشه حامی ام «اسی» برای شام به رستورانی رفتیم، خاطرات قشنگ مان را زنده کردیم، بعد به خانه آمدیم تا شب را با مادرم و فریبا قسمت کنیم.
او انسان پراحساس و بی همتایی است و همسر خوبی برای من.


www.javanan.com/2015-03-04-18-39-17-2
:: مرتبط با: همه ی مطالب لیلایی , مصاحبه , پیام ها و سخنان لـیلا ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
foot pain cream سه شنبه 20 تیر 1396 09:56 ق.ظ
Wonderful blog! I found it while browsing on Yahoo News.

Do you have any suggestions on how to get listed in Yahoo News?

I've been trying for a while but I never seem to get there!
Many thanks
BHW جمعه 11 فروردین 1396 05:22 ب.ظ
bookmarked!!, I really like your blog!
dara چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394 02:22 ب.ظ
سلام حیف که لیلاجان فرزندی ندارد
مسعود پاسخ داد:
بهار یکشنبه 24 اسفند 1393 05:53 ب.ظ
اخ جون.خوب شد اینو گفتین.وگرنه ما که وضع مالی مون خوب نیستو نمیتونیم اثار لیلا جونو بخریم میمردیم.ولی خوشحالم که میتونیم اونا رو دانلود کنیم از سایتا و وبلاگای لیلا جون و از اینترنت. هر چن خیلی سخته و مکافات داره با این وضع بد و سرعت پایینو قطع اینترنتو کلی سایتا و وبلاگا که فیلترنو از فیلترشکنم نمیشه استفاده کردو تازه اگرم بشه استفاده کرد مکافاتا و دردسراش چن برابر میشه و سرعت اینترنت شدیدا افت میکنه و باید اینترنت پر سرعت داشتو کلی هم پول داد ماهانه برا اینترنت پرسرعت.به امید اینکه اینترنت و تلویزیون تو سینما و خوانندگی و پوشش تو کشور ما ازاد و راحت بشه و ما هم پولشو داشته باشیمو و لیلا جون بتونن بیان کشور خودشونو اینجا برامون بخوننو برقصنو کنسرت بدن.به امید صلح و ازادی در کشورمون.لیلا جون درود به شرف و انسانیت و اخلاق شما.عاشقانه دوستون دارمو از دور صورت ماهتونو میبوسمو امیدوارم یه روزی از نزدیک شما رو ببینمو تو بغلم بگیرمتونو ببوسمتون زیبا ستاره و بانوی موسیقی و شایدم روزی سینمای ایران.چرا لیلا جون تو سینما یا تلویزیون حتی تو همون امریکا که هستین فیلم بازی نمیکنین؟اخه من فیلمایی رو که جوونیاتون تو سینمای ایران بازی کردین دیدم.بازیتون فوق العادس.تازه شما که پدر و مادر تون بازیگر بودن.علتشو بگین
مسعود پاسخ داد:
لیلا جان وقتشون و تمرکزشونو به موسیقی معطوف کردن
فریبا یکشنبه 24 اسفند 1393 12:26 ق.ظ
توی این مصاحبه لیلا و فریبا گفتن که چرا سایت های ایرانی کارهای جدید هنرمندان رو رایگان برای دانلود میذارند و اگه دانلود نکنیم کمک بزرگی کردیم و فلان و این حرفا...
بالاخره تکلیف ما چی شد؟ بابا من مردم از وجدان درد. اگه نمیشه و نباید که دانلود کنیم- عرفا، قانونا و شرعا- بگید که دیگه نکنیم. بالاخره لیلا راضیه به دانلود ایرانی های داخل کشور یا نه؟! درچه صورت راضی نیست؟ اگر کلا نباید دانلود کرد چه مدت باید از خلق اثر بگذره که بتونیم دانلود کنیم؟
خواهش میکنم اگه جواب مجهولات ذهن منو میدونید جواب بدید. حالا چجوری میشه از لیلا حلالیت گرفت؟!!!
مسعود پاسخ داد:

اگر توان مالی دارید می تونید از طریق همین وبگاه و لینک زیر
http://makhmale-naz.mihanblog.com/extrapage/buy
آموزش ببینید و تا حد توان مالی تون آثار خانم لیلا را خرید کنید
اگر هم توان مالی ندارید دیگه کاری نمیشه کرد لیلا جان در مصاحبه های دیگه شون به این نکته اشاره فرموده بودند که کسانی که نمیتونن بخرن نوش جونشون رایگان لذت ببرن
یه راه دیگه حمایت از هنرمند شرکت در کنسرت هاشه اینم مد نظر داشته باشید
robert دوشنبه 18 اسفند 1393 08:55 ب.ظ
chera commente mano neshun nadadi?la aghal javabesho midadi.porsideh budam chera leila joon inghad nazo dusdashtaniye? va chera har chi pirtar mishe-yani senesh balatar mire-zibataro ghashangtar mishe?havaset bashe ke 2 ta soale va 2 ta javab dare.har soali ye javab.OK.thanks
مسعود پاسخ داد:
خب زیبایی بر دو نوع ظاهری و باطنیه . و به عوامل متعددی بستگی داره از جمله عنایت خداوند , تلاش خود فرد برای رسیدن به اون زیبایی ظاهری و معنوی
در مورد سوال دوم هم باید عرض کنم گذر زمان برای همه هستش ولی دل آدماست که اگه جوون باشه تاثیرشو در ظاهر هم میزاره
setareh شنبه 16 اسفند 1393 10:07 ب.ظ
چه عکس های زیبایی

خیلی خوبه چند روز پشت سر هم از لیلا جون عکس میاد

مرسی
مسعود پاسخ داد:
robert شنبه 16 اسفند 1393 09:10 ب.ظ
very very nice
مسعود پاسخ داد:
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر